צילום: אבנר חתוכה

חדשות טובות: לאחר למעלה משנה שבו המרכז לגיל הרך בראש העין היה סגור לסירוגין וההורים נאלצו לקבל שירות במקומות אחרים, הודיע מנכ"ל משרד הבריאות כי הושג התקציב הנדרש והמרכז ימשיך לפעול בעיר.

המרכז לגיל הרך בראש העין משמש כמקום שבו ילדים רכים יכולים לקבל את הטיפולים שהם זקוקים להם ואת השירות הנדרש.

פרופ' איתמר גרוטו, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, הגיע השבוע לביקור במרכז לגיל הרך בראש העין, כדי לעמוד מקרוב אחר פעילות המרכז בראש העין וכדי לעדכן את ההורים על הפעילות שהוא מבצע כדי לממן את המשך פעילות המרכז בראש העין ובכל הארץ.

צילום: אבנר חתוכה

פרופ' גרוטו אמר כי ישנם תקציבים שאמורים לעבור מקופות החולים כדי להעביר לרשויות המקומיות וכי הוא יפעל כדי שבתקציב 2019 התקציבים יועברו לרשויות המקומית כדי לממן את המשך פעילותם החשובה של המרכזים לגיל הרך בכל הארץ.

נציגת ההורים תמר חלף, שיזמה את המפגש החשוב, אמרה בתום המפגש כי הם יצאו מעודדים מהפגישה וזאת לאחר שפרופ' גרוטו אמר להם כי הוא הבין את החשיבות של היחידה ההתפתחותיות בראש העין במרכז הגיל הרך,  ולאחר ששמע את ההורים הוא אמר שהוא ידאג שהמרכז לגיל הרך בראש העין לא ייסגר.

שלמה שילה, מנכ"ל העירייה שנפגש עם פרופ' גרוטו ונציגת ההורים לפני המפגש עם ההורים, אמר כי המרכז לגיל הרך בראש העין ימשיך לפעול והעירייה בראשות ראש העיר שלום בן משה תעשה הכל כדי שהמרכז ימשיך לפעול.