בני בית אור בנגה מצביע. צילום: באדיבות המטה

בני בנגה בית אור ויוכי פנחסי אדיב החליטו לא להודיע במי הם תומכים לראשות העירייה בסיבוב השני שייערך ביום שלישי הקרוב בין רז שגיא לשלום בן משה.

לקראת הסיבוב השני ניסו המטות של בן משה ושגיא לשכנע את בנגה ואדיב, שלא זכו למספיק קולות בסיבוב הראשון, לתמוך בהם. כזכור, חנוך עוז הודיע על תמיכה ברז שגיא ואילו ישי אדוארד הודיע על תמיכה בשלום בן משה.

השניים כתבו בדפי הפייסבוק שלהם את הדברים הבאים:

בני בנגה בית אור: "חברים ותושבים יקרים. בשבוע שעבר ביקשתי את אמונכם כדי שתאפשרו לי לחולל שינוי בראש העין. הציבור אמר את דברו והעניק יותר קולות לשני מועמדים אחרים שיתמודדו בינהם בסיבוב השני בשבוע הבא. קיימתי שיחות הן עם שלום והן עם רז והחלטתי לא להביע תמיכה במי מהם. תושבי ראש העין יצביעו ויקבעו מי יהיה ראש העיר הבא. לאחר שתיוודע זהות המנצח, אבחן את צעדיי הבאים".

ד"ר יוכי פנחסי אדיב. צילום: ליאור כוכבי

יוכי פנחסי אדיב: "חברים ותושבים יקרים. בשבוע שעבר ביקשתי את אמונכם כדי שתאפשרו לי לחולל שינוי בתפיסה, בחזון ובניהול העיר .

"הציבור אמר את דברו והעניק יותר קולות לשני המועמדים האחרים: שלום בן משה ורז שגיא, המתמודדים בסיבוב השני. קיימתי שיחות הן עם שלום והן עם רז והחלטתי להשאיר את הבחירה לשיקול דעתכם לטובת העיר ותושביה ללא הטיית כף למועמד זה או אחר.

אתם תושבי ראש העין תקבעו , מי יהיה ראש העיר הבא. לאחר שתיוודע זהות הניבחר, אשקול את צעדיי, ואפעל בהתאם, לפעילות למען תושבי העיר. איחולי הצלחה לתושבים בבחירת המועמד שיעמוד בראשה לשנים הקרובות".