צפו: פורצים רוקנו את חנות "פיצוחים וטעמים" ברחוב שבזי בערב יום הזכרון

חנות "פיצוחים וטעמים" ברחוב שבזי בראש העין פתוחה בדרך כלל 24 שעות ביממה, אבל בערב יום הזיכרון הבעלים אביב אביטל סוגר. באותו הלילה נפרצה החנות על ידי פורצים, שתועדו במצלמת אבטחה. צפו בסרטונים המתעדים את האירוע.

לראשונה: בנק חברתי לתחליפי חלב לתינוקות יקום בראש העין

עדן רוזנבלום עם תחליפי החלב. צילום: באדיבות רוזנבלום

כל הורה לתינוק יודע שלקנות תחליפי חלב לתינוקות זה עסק יקר מאוד. לאור זאת, עדן רוזנבלום וחבריה מראש העין החליטו להקים את הבנק החברתי הראשון למזון תינוקות, אליו יגיעו הורים ממשפחות מעוטות יכולת. "אני לא רוצה שאמהות יאשפזו את התינוק בבית חולים כדי לקבל ארוחה", היא אומרת.

לרגל פסח: קבלו את עשר המכות שנחתו על ראש העין

ראש העין נמצאת במיקום מצויין מבחינה גיאוגרפית, גרים בה אנשים חמים והיא הפכה לאחת הערים המבוקשות באזור המרכז. ובכל זאת העיר סובלת גם ממכות, כאלה שלא כתובות בהגדה של פסח. לרגל חג החירות הבא עלינו לטובה, קיבצנו עבורכם 10 מהמכות של העיר

צפו: תורים ארוכים, דחיפות, דוחק ובלאגן בהמתנה לכרטיסים להופעה של עומר אדם

חלוקת הכרטיסים לתושבי ראש העין היתה מלווה בתורי ענק, דחיפות, דוחק ובלאגן. "עמדנו בשיא החום, כולם צעקו ונדחפו, הייתי בטוח שעוד רגע מישהו יילך שם מכות".

צפו: משפחת חזירי בר אוכלת את הצמחייה באזור התעשייה פארק אפק

משפחת חזירי בר תועדה בימים האחרונים בכניסה לאזור התעשייה אפק בראש העין. בסרטון הויראלי, שמופץ ברשת החברתית, רואים זוג חזירי בר גדולים ושלושה גורים אוכלים את הצמחייה