סקייטפארק ראש העין. צילום: מור גפני-דור

המשטרה הגישה בשבוע שעבר לבית משפט השלום בפתח תקוה כתב אישום נגד תושב ראש העין (54) בגין חבלה חמורה. לטענת המשטרה, האיש תקף באלימות מאמן בחוג טניס וגרם לו לחבלות מרובות בגופו.

על פי כתב האישום, במהלך חודש מרץ שהה המאמן במסגרת תפקידו כמאמן בחוג טניס מטעם העירייה, במגרש הספורט "סקייטפארק" בראש העין, יחד עם קטינים אותם הוא מאמן. באותה העת הגיע למקום הנאשם מלווה בחמישה קטינים שזהותם אינה ידועה, במטרה לשחק בכדור באותו מגרש.

בכתב האישום נטען כי עם כניסתם של הנאשם והקטינים למגרש, העיר המאמן כי הם מפריעים למהלך האימון, ציין כי המגרש מיועד לאימון הטניס בלבד וביקש מהם לעזוב את המקום. בקשתו התקבלה בבוז והנאשם סימן לעברו תנועה מגונה. לאור תגובתו המזלזלת, בעט המאמן בכדור השייך לאיש ולקטינים והעיפו אל מחוץ למגרש.

סקייטפארק ראש העין. צילום: מור גפני-דור

בשלב זה איבד הנאשם את עשתונותיו, פנה לעברו של המאמן תוך שהוא מניף לעברו את ידיו ודוחף אותו. המאמן ניסה להדוף אותו מפניו בעודו הולך לאחור, אלא שזה המשיך להתקדם לעברו, הכה אותו בפניו ודחף אותו שוב ושוב עד אשר בסופו של דבר מעד המאמן ונפל ארצה.

לפי כתב האישום, בעודו שוכב חסר אונים התיישב הנאשם על חזהו והחל לחנוק אותו באמצעות מעילו ולהפליא בו אגרופים. לבסוף קם מעליו ואמר בחיוך: "עכשיו אני מפסוט שעשיתי לך פנס אתה מפסוט שעשיתי לך את הפנס" (הטעות במקור).

בנסיבות אלה הוזעקו למקום שוטרים ופארמדיקים של מד"א, אשר פינו את המאמן לבית החולים. שם התגלה כי הוא סובל מחבלות חמורות וכי נגרמו לו שבר באף, חבלות ראש, שטפי דם וכאבי צוואר.