המרכז המסחרי לב אפק בראש העין. צילום: מתן דויטש

המשטרה הגישה בשבוע שעבר לבית משפט השלום בפתח תקוה כתב אישום נגד תושב (45) ראש העין בגין תקיפה סתם, איומים והיזק לרכוש במזיד, לאחר שלטענתה תקף באלימות בני זוג שהעירו לו לאחר שפגע ברכבם, איים על אישה נוספת שניסתה להרגיעו וכן על עוברי אורח נוספים.

על פי כתב האישום, במהלך חודש אפריל 2018 בשעת ערביים, בחניון של קניון "לב אפק" ברחוב נווה אפיקים בראש העין, ניגש אל האיש אדם אשר התלונן בפניו וטען כי פגע ברכבו. בתגובה יצא האיש מרכבו ואיים על האיש המתלונן כי יפגע בו תוך שאמר: "תזד.. לי מהעיניין לפני שאני אז.. אותך פה", בכוונה להפחידו או להקניטו. האיש לא הסתפק באיומים ובהמשך אף נגח בפניו של המתלונן וגרם לו לסימן אדום באפו וזה בתגובה ניסה להדוף אותו מעליו.

בהמשך כתב האישום נטען כי באותן הנסיבות, ניגש האיש לתא המטען של רכבו, הוציא ממנו אלת בייסבול, ניגש אל אותו מתלונן בעודו אוחז באלה והמשיך לאיים כי: "אני אראה לך" וכן "אתה לא מכיר מי אני.." ועוד. באותן הנסיבות, פגעה האלה ברגלה של אשת המתלונן וגרמה לה לאדמומיות ואישה נוספת שנכחה במקום האירוע, ניסתה לגשת לעברו, להרגיע את רוחו ולקחת ממנו את האלה, אך הדבר רק עורר את זעמו והוא בתגובה איים עליה כי יפגע בחייה.

בסיכום כתב האישום נטען עוד כי בסופו של דבר אותה אישה הצליחה לקחת את האלה מידיו של המאיים, אך אז האיש פירק את ידית שער הקניון והחל לאיים באמצעותה על העוברים ושבים במקום, תוך הנפתה לעברם.