בימים האחרונים נפתחה החנות החדשה של רשת "אייס" במתחם הקניות ברחוב פינטו בפתח תקוה, לאחר שהחנות הקודמת במתחם ירקונים נסגרה לפני כארבעה חודשים. בכך מתחמם הקרב בין חנויות ה"עשה זאת בעצמך" לתחזוקת הבית שנמצאות באזור התעשייה סגולה.

קצת רקע: חנות אייס המשולבת עם "אופיס דיפו" פעלה במשך כמעט 20 שנה במתחם ירקונים. לאחר מאבק שבו לקחו חלק גם עובדי אייס, נסגר מתחם ירקונים והחנות נסגרה בסוף דצמבר 2018. זה היה מחזה קורע לב לראות את כל הסחורה של החנות מוצאת ממנה אל יעד לא ידוע, ועוד יותר קשה לראות את העובדים הנאמנים הולכים אל עתיד לא ידוע.

חנות אייס סגולה פתח תקוה. צילום: ניצן ינקו

רצה הגורל, ורשת "הום סנטר" שהפעילה חנות גדולה סמוך ל"אושר עד" ברחוב גליס החליטה לסגור את החנות שלה בסגולה. לאור זאת, החליטה רשת "היפר רוזנפלד" לעבור לשם ולעזוב את הסניף הוותיק שלה ברחוב פינטו. בדיוק אל המקום הזה נכנסה אייס, שבחודשים האחרונים עסקה בשיפוצים אינטנסיביים של המקום.

השבוע ביקרנו בחנות אייס החדשה. מצאנו שם אלפי מוצרים, בלונים בכניסה אבל שמנו לב לכך ששטח החנות קטן יותר מהסניף הקודם בירקונים.

חנות אייס סגולה פתח תקוה. צילום: ניצן ינקו

עם פתיחתה של החנות ניתן גם האות לקרב המחודש בין היפר רוזנפלד לאייס: שתי חנויות ותיקות לא מעט לקוחות בפתח תקוה שרוצים לשדרג את ביתם. "אני מקווה שהצרכנים ירוויחו מהתחרות הזאת לפני פסח", אומר לנו אחד מתושבי העיר. "שתי החנויות נמצאות באותו אזור ולכן סביר להניח שיהיו מבצעים".