כמעט כל אישה חוותה מתישהו את התחושה הקשה של ציפייה לשיחה שמעולם לא הגיעה.

יצאת עם מישהו לדייט, מבחינתך הכל היה סבבה, האמנת בכל ליבך שהפעם תהיה המשכיות לקשר, אבל, באופן מאוד מפתיע, הוא לא מתקשר אליך. את דואגת בתוך תוכך, אבל מנסה לשכנע את עצמך שאולי יש סיבה - אולי קראו לו למילואים? אולי קרה אסון במשפחה? אולי הוא איבד את הטלפון שלך?

ותוך כדי השאלות, את מנסה בכל רמ"ח איבריך לשמור על אופטימיות. בשלב מסוים את אפילו מחליטה להיות אקטיבית ולהתקשר בעצמך, אבל אין תשובה. את שולחת הודעה, מנסה ליצור קשר דרך הפייסבוק, אבל שוב, אין תגובה.

צילום: pexels

אני יודעת שזהו רגע קשה מאוד, את מרגישה שכל עולמך חרב עלייך, לאו דווקא כי הוא יכול היה להיות ה"אחד" שלך, אלא בגלל שאת שואלת את עצמך את השאלה הגורלית - "מה לא בסדר איתי"?

בנות יקרות, אם אתן נמצאות בסיטואציה דומה, בבקשה מכן, אל תתנו לכך להוריד לכן את הביטחון העצמי. אין לדעת מה קרה ולמה הוא לא חוזר אליכן, יכול להיות שלא מצאתן חן בעיניו (וזה מבאס), אבל גם יכול מאוד להיות שהיו סיבות אחרות לגמרי שבכלל לא קשורות אליך. יכול להיות שהוא נבהל מכך שהקשר מתחיל ללכת לכיוון רציני, אולי הוא פתאום חזר להיות בקשר עם האקסית שלו, ייתכן ומשהו באמת קרה לו ויש מצב שאפילו יש לו חברה והוא בגד בה איתך. בקיצור, אין לדעת, אבל המסר שחשוב לי להעביר אליכן הוא לא לתת למצב הזה להוציא לכן את הרוח מהמפרשים.

מניסיון של הרבה מאוד שנים, אני יכולה לומר לכן בבטחון מלא שאני מכירה אינספור בנות שחוו ממש טראומות מעולם ההיכרויות, ובסוף הגיע האביר על הסוס הלבן. אז אל תתייאשו. שמרו על אופטימיות ובסוף תמצאו גם אתן את האביר על הסוס הלבן.

הכותבת היא הראלה ישי, שדכנית לחילונים, מסורתיים ודתיים, ומחברת הספרים "סטטוס: בזוגיות" ו"שניים סוכר".

לאתר של הראלה לחצו כאן. לגלישה בסמארטפון