דברי "דוגרי" - להבדיל מנשים שלרוב "מלרלרות" עם החברות שלהן על כל 'פיפס', מתייעצות ומשתפות, בוחנות ומנתחות כל תנועה, כל משפט וכל מילה, הם מבינים מה שהם רואים. כלומר- עדיף שתבואי "ישר ולעניין" ולא תקיפי אותם במעגלים כאילו היו ספר תורה בחג שמחת תורה.

קנאים לפרטיות שלהם - זה לא שהוא לא רוצה שתעלי תמונה שלכם מתנשקים בכל הרשתות החברתיות, אבל רוב הגברים לא מתים על ה"פוצי מוצי" הזה, ובטח שאין להם כוח להערות מהחברים ה'אובר' גבריים שלהם, או חלילה מאיזו אקסית זועפת. תנסי לשמור את האינטימיות שלכם ביניכם. נכון, היום עם כל הרשתות החברתיות זה אולי לא יביא לך מאות לייקים ותגובות של "שיואו כמה אתם מהממים", אבל תדעי שמה ששלך שלך גם בלי אישור חברתי.

צילום: shutterstock

אף אחד מהם לא הנסיך שחלמת עליו - לכל הנשים יש פנטזיה כזו של נסיך חלומות שיגיע ויהיה החצי השנה שתמיד חלמנו עליו. מעבר לזה, שתדעי שגם הם בטוחים שיש אי שם איזו נסיכה קסומה שתגרום להם לא להצליח לנשום. סביר שהוא לא ישלח לך שמלת ערב של מעצבת על עם שליח ופתק "תהיי מוכנה בשעה שמונה בערב", יאסוף אותך, יקשור לך את העיניים בצעיף משי ובפעם הבאה שתפקחי את העיניים תמצאי את עצמך במסעדה מפוארת בפריז לאור נרות.

הדפוק הזה עושה לך טוב - קחי בחשבון שכולם דפוקים, בלי קשר למגדר. לכל אחד מאיתנו יש את ה'פאקים' שלו, ההרגלים שלו והדברים שאמא שלו הרגילה אותו לחשוב שבסדר- גם לך. לא כולם מאנייקים כמו שמאוד קל לומר, גם לא כולם מנסים רק לנצל אותך. הם פשוט מתנהלים בשונה מהאופן שאת מתנהלת, אבל זה לא אומר שהם דפוקים. ואם הוא כל כך דפוק ואת עדיין מאוהבת בו- כמה דפוקה זה עושה אותך?

תהיי קודם כל החברה הכי טובה שלו - בזוגיות אמיתית, אחד הדברים החשובים זה פתיחות והיכולת לדבר על כ-ל נושא בעולם. תהיי אשת הסוד שלו, ההיא שדעתה חשובה לו. תתענייני במה בעובר עליו ובמקום לדבר כל היום על עצמך ועל מה שעובר עליך בעבודה או במריבה עם החברה הכי טובה שלך תלמדי להיות קשובה אליו. אחר כך תהיי זונה במיטה וכל השאר, תתפלאי אבל הרבה אחרות יוכלו למלא את תפקיד הזונה במיטה, לא עם כולן הוא ירגיש בנוח לפתוח את הלב.

גבר הוא לא שדה תעופה, אבל תני לו לפרוש כנפיים - אף אחד לא רוצה שיצעקו עליו כל היום או יעבירו עליו ביקורת תמידית. הם גם לא מחפשים מישהי שתהיה האמא השנייה שלהם ותחנך אותם. תני לו את החופש לבחור בעצמו, תשאלי שאלות במקום להחליט עבורו ולקבוע לו עובדות. ברגע שהוא ירגיש שהוא כלוא איתך הוא יעשה הכל כדי לצאת לחופשי.

 צילום: shutterstock

סקס - הכי קל לומר שהם חושבים עם ה- %@$^*. באמת, זה פותר כל כך הרבה דברים מבחינת נשים בקשר להתנהגות שלהם. אבל לך לא אכפת מזה שיהיו לך חיי סקס מספקים? על מי את עובדת?! עם כל הכבוד לזה שעבר עליך יום ארוך, כואב לך הראש ואת צריכה לקום ממש מוקדם מחר בבוקר- התירוצים הללו לא תקפים. אם לא "תתני" לו סקס הוא יחפש אותו במקום אחר.

גברים גם רק רוצים לעשות 'פאן' - ברור שהם רוצים שיהיה להם כיף. אם לא יהיה להם כיף הם יקומו וילכו. את היית נשארת במקום שלא כיף לך בו? העניין של להיות בזוגיות הוא שיהיה לכם כיף ביחד. לא תמיד הכל צריך להיות רק כיף, צחוק וריגושים אבל ברמה הכללית, אי אפשר להיות במקום מבאס ת'תחת.