בפרק השלישי של האח הגדול קרו כל מיני דברים: משימת עליסה בארץ הפלאות החלה לצבור תאוצה, הדיירים גילו שהקשר בין כוכב לבין חיים הוא מקסימום אחד אחרי השנייה בסופר בבית שאן, ודורותי וטוטו היו צריכים לצבוע את שביל הלבנים הצהובות. אבל מה שאני רוצה לדבר עליו הוא משהו אחר: חיים ואביחי.

השניים האלה מייצגים את שני סוגי הגברים שהגיעו אל בית האח לאורך כל העונות בשנים האחרונות. זה שמסמן וי על כמה שיותר בנות, וזה שיוצא בסוף עם המיליון (או הדירה בשקר-כלשהו). אם פרק הפתיחה גרם לי לחשוב שחזי הוא הקריפ שינסה להגיע אל כולן, אביחי הצליח להתעלות עליו בלי למצמץ. או כמו שהוא אמר למעיין: "לי אין לב ולך אין מוח, זה שילוב מושלם".

לאביחי יש את היכולת לדבר על כל דבר בהקשר מיני. התפילה שלו בבוקר, העיוורון שלו או מזג האוויר. אין סיבה לשבת רחוק כשאפשר לשבת קרוב, ואם אפשר עוד יותר קרוב – אז מה טוב. לא הייתה צריכה להלביש אותו כאיש פח, כי הוא יצא די... ובכן... פח.

מצד שני יש את חיים.

אז נכון שזה קותי ג'קי וויוסי בובליל ביחד, אבל קשה שלא לאהוב את כל מה שקורה שם.

הוא לא מפחד לפחד ("כל הרבנים של ישראל הוצאתי, אבל זה היה פחד שגרתי"), והדברים שהכי מטרידים אותו במשימת הבנג'י שהתגלתה כאחת המצחיקות ביותר, הוא אם "החוטים של הארץ טובים?"  הוא מבקש מהאח לבדוק שיש לכדור הפורח את כל האישורים, וכשזה שואל אותו לגבי ניסיון העבר, עונה לו:"לא קפצתי מדרגה בחיים, אתה אומר לי בנג'י?" (ומה הקטע עם 110 מטר באמת? "למה 111? תוריד ל-94").

אז נכון שחמימו הוא די כמו הבחור הזה בדייט גרוע, שבטוח שזה הלך מעולה עד שלא אומרים לו אחרת. נכון שהוא לא תמיד עוקב אחרי החוקים, מוסר לאמא שלו בוקר טוב במצלמות לפחות 3 פעמים ביום למרות שהיא אמורה להיות מטר לידו ומשוכנע לחלוטין שהוא באמת קפץ את כל הגובה עד שהאח מספר לו שעבדו עליו ("היה פה מהלך אסטרטגי שלא עליתי עליו"). אבל עדיין, זה כל כך חמוד שאי אפשר שלא ליפול לזה. נפילה שהיא יותר סבבה ממטר וחצי.

הציטוט המנצח לפרק: "כשיש לך עוגה בבית אתה לא מחפש קרקרים בחוץ"

המועמדים להדחה: אורנה, אסתר, מעיין ושם.

מי יודח: לתת שם? שם.

מה הלאה: כן, כמו שראינו בפרומואים, יום שלישי נקבל גם את ה"צ'ארם" של חזי, או כמו שארז טל הפליא להקריא מהטלפרומפטר: "נראה לכם את כל הקצפת". אם זה מה שזה אומר, חוסו עלי. הרגע אכלתי.