צילום: ריאן

אל"מ במיל' אלי טסמן, מי שכיהן בעבר כשגריר ישראל בקזחסטן, הביע את תמיכתו בפנחסי אדיב והכריז כי בבחירות הקרובות היא תהיה המועמדת המועדפת עליו לראשות העירייה.

במכתב שנשלח לפנחסי אדיב, פורס טסמן את תמיכתו בה ומקווה כי היא זו שתעמוד בראשות העירייה. "הגיע הזמן לראשת עיר חכמה ומתקדמת שחושבת על טובת תושבי ראש העין ותעבוד למענם", פותח טסמן את מכתבו. "ההישגים שלך עולים לאין שיעור על יתר המתמודדים. ואת יודעת ללמוד, להפנים ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר לקידום המערכת בראשה את עומדת".

טסמן מדגיש כי לפנחסי אדיב יש את הניסיון הדרוש לשיתוף פעולה עם משרדי הממשלה ומדגיש כי "עשייה משותפת עם התושבים תצעיד את כולנו לחיים טובים יותר בעיר".

אל"מ (מיל') אלי טסמן הוא שגריר ישראל בקזחסטן לשעבר ושירת כראש מטה יחידת 8200. הוא השתחרר בדרגת אל"מ. טסמן שימש בעבר שליח לשכת הקשר "נתיב" למוסקבה והיה אחראי לקשר בין הארגון לממשל במוסקבה, לקהילה הדיפלומטית ולקהילה היהודית

ד"ר יוכבד (יוכי) פנחסי אדיב:"קבלת המכתב מאלי טסמן היתה מרגשת וכל כך משמעותית עבורי. אלי הוא בעל ניסיון רב במדיניות ציבורית ואיש בעל מידות טובות שטובת הציבור תמיד היתה לנגד עיניו. התמיכה שלו בחזון ובתכנית אותה אני מציגה מחזקת אותי וגורמת לי להרגיש את רוחות השינוי הנישאות באוויר".