עומר שכטר. צילום: מקומי מנהיגות מקומית

סיעת מר"צ-מקומי השיקה בשבוע שעבר את קמפיין הבחירות שלה למועצת העיר. האירוע נערך במעמד יושבת ראש מפלגת מר"צ, ח"כ תמר זנדברג, חבר הכנסת, אילן גילן, מנכ"ל מר"צ, תומר רזניק ומייסד תנועת מקומי הארצית, עידו שטסל, ובנוכחות עשרות פעילים.

הסיעה אותה מוביל חבר מועצת העיר המכהן, עומר שכטר, חרטה על דיגלה לפעול בקדנציה הבאה למען צעירי ראש העין, החל מבני הנוער ועד להורים הצעירים המגדלים את דור העתיד של תושבי העיר. וכן, לטובת שיוויון מגדרי וכנגד מגמות שמרניות אשר רווחות בעיר בשנים האחרונות. 

באירוע השקת הקמפיין שהתקיים באולם ה"גן הלבן" בראש העין, הוצגה גם מי שנמצאת במקום השני בסיעה, מיכל סופרין דיסטניק, המוכרת בשל פעילותה הרבה בתחום החינוך בראש העין וכמי שמשמשת כפעילה בוועד ההורים של בית הספר 'נופים' בעיר, ושלום מעוז, שהינו פעיל חברתי מוביל בראש העין וממוקם במקום השלישי בסיעה.

צילום: מקומי מנהיגות מקומית

לקראת האירוע הכינו בסיעת מר"צ-מקומי קליפ המציג את הנושאים העיקריים עליהם תאבק הסיעה והוא הוצג לנוכחים עם פתיחתו.

לאחר מכן, הציג יו"ר הסיעה, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הצעירים בעירייה, עומר שכטר את החזון אותו תקדם הסיעה: "מר"צ מקומי תהווה הבית לכל מי שרוצה לקחת את העיר הזאת קדימה, לכל מי שרוצה להעיר אותה מהשינה העמוקה שהיא שורה בה, לכל מי שחושבת שהעיר הזאת צריכה להיות עיר חופשית, עיר שמקבלת את כל הצבעים והגוונים בתוכה, עיר שיודעת לתת מענה לכל הקהילות שבתוכה. יש לנו בית גדול ומאוחד, עם קבלות ורזומה ארוך של עשייה ומקצועיות ללא פשרות, הוא הבית של הציבור החופשי בראש העין, והבית הזה הוא מר"צ-מקומי ראש העין".

במהלך האירוע חשף שכטר כי ההתמודדות בבחירות הינה כחלק מסיעה משותפת למפלגת מר"צ ולתנועת 'מקומי בראש העין', הנמנית עם תנועת 'מקומי' הארצית. וכן, את סיסמת קמפיין הבחירות "מעירים את ראש העין".

שכטר סיכם את הדברים: "לפני 5 שנים עשינו ביחד היסטוריה והכנסנו כמעט שלושה מנדטים במועצת העיר. הייתי בן 21, בסוף השירות הצבאי, ונכנסתי לתפקיד עם כל כובד האחריות והרבה מאוד התרגשות. בחמש השנים האלה למדתי הרבה, הבאנו להישגים רבים וכעת המטרה היא 4 מנדטים במועצה".