בן משה

תושבים טוענים כי למרות שראש עיריית ראש העין, שלום בן משה, מזמין אותם לצ‘אט עמו בכל יום שלישי - הוא מתעלם מחלק ניכר מהשאלות ומגיב באיחור רב לשאלות אחרות. 

”כמה נחמד לפתוח פוסט שאלות בפייסבוק (ומשום מה לקרוא לו צ'אט) אך לא לענות לשאלות התושבים“, כתבה יו“ר ועד הגנים לשעבר, שירן עזר כהן, ששאלה את בן משה שאלה בצ‘אט ביום שלישי האחרון. עזר כהן ביקשה מבן משה להתייחס לנייר עמדה הנוגע לשיפור הצהרונים העירוניים, אשר פרסם מי שכיהן עמה כיו“ר משותף בוועד הגנים, אסף לנדאו.

"בן משה כתב באותו הפוסט כי הצ‘אט הסתיים ותשובות לשאלות יינתנו במהלך הערב, אבל עד יום חמישי בצהריים הוא לא הגיב לאף שאלה“, ציינה עוד עזר כהן. ”אני תוהה אם מדובר בתודעת שירות לקויה מהיסוד או שפשוט מדובר בחוסר אכפתיות לתושבים שהקדישו זמן והגיבו“.

שאלות התושבים נותרו ללא מענה. צילום מסך: מתוך הצ'אט

תושבים אחרים הגיבו לדבריה ואחד מהם ציין כי שאל שאלות בששה צ‘אטים שונים, אך למרות זאת לא נענה אפילו פעם אחת. ”כל השאלות היו בנימה מכובדת ושאלו לגבי הערכות לקראת ספטמבר 2018 מבחינת גבי הילדים ולגבי השביתה שיתכן ותכנס לתוקף“, הוא הוסיף.

גם ביום חמישי בצהריים, כמעט יומיים לאחר מועד הצ‘ט, לא ענה בן משה על כל השאלות אלא רק לחלקן. ”הוא עונה על מה שנוח לו ומתעלם מהשאר“, אמר אחד התושבים.

”הוא התחיל עם הצ‘אטים האלה לקראת הבחירות, אבל הוא לא מתעמת עם שאלות קשות בנוגע לתפקודו ולתפקוד העירייה. רק אחרי שתושבים כתבו לו בצ‘אט שהוא מתעלם מהם, הוא החל לענות וגם זה נעשה באופן חלקי בלבד“.

בן משה טרם הגיב לדברים.